Časté dotazy/FAQ

Bude stačit nahrát fotku z mobilu?

Pokud byste fotku ze svého telefonu klidně nahráli třeba na Facebook nebo Instagram, tak bude určitě stačit i na to, aby byla fotka vašeho miláčka na pejskonožkách v dostatečné kvalitě.

Můžu mít na pejskonožkách více různých mazlíčků?

Určitě ano, bude ale potřeba všechny fotografie zazipovat (.zip) a při objednávce nahrát jako jeden soubor. Pokud takovou možnost z jakéhokoli důvodu nemáte, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu a vymyslíme spolu jiné řešení.

Jak rychle budou moje pejskonožky vyrobeny?

Na náš produkt opravdu nemusíte čekat dlouho. Od odeslání objednávky budou hotové nejpozději do následujících tří až čtyř pracovních dnů.

Jde o český výrobek?

Vaše pejskonožky vyrobíme v Česku, nemusíte se tedy bát, že vám přijde páchnoucí čínský výrobek zabalený do černého igelitu.

Jak nákupem pejskonožek přispěji na dobrou věc a mohu pomoci i jinak?

Spolupracujeme se psím útulkem Dogpoint, který pomáhá opuštěným a týraným pejskům. 25 Kč z každých pejskonožek tak jde na jejich podporu. Pokud byste se rozhodli pomoci ještě více, můžete je finančně podpořit prostřednictvím jejich webových stránek (https://www.dog-point.cz/podpora).

Ne vše je však o penězích, pejskům udělá radost, když je například přijedete vyvenčit, což náš tým dělá minimálně jednou za měsíc. Přidejte se k nám!

Můžu pejskonožky prát v pračce?

Určitě ano, doporučujeme však nepřekročit teplotu 30°C, aby vám pejskonožky vydržely co nejdéle. Perte ponožky naruby a NEŽEHLETE ani nedávejte do sušičky.