Časté dotazy/FAQ

Bude stačit nahrát fotku z mobilu?

Pokud byste fotku ze svého telefonu klidně nahráli třeba na Facebook nebo Instagram, tak bude určitě stačit i na to, aby byla fotka vašeho miláčka na pejskonožkách v dostatečné kvalitě.

Můžu mít na pejskonožkách více různých mazlíčků?

Určitě ano, bude ale potřeba všechny fotografie zazipovat (.zip) a při objednávce nahrát jako jeden soubor. Pokud takovou možnost z jakéhokoli důvodu nemáte, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu a vymyslíme spolu jiné řešení.

Jak rychle budou moje pejskonožky vyrobeny?

Od odeslání objednávky budou hotové do následujících 5-7 pracovních dnů.

Jde o český výrobek?

Vaše pejskonožky vyrobíme v Česku, nemusíte se tedy bát, že vám přijde páchnoucí čínský výrobek zabalený do černého igelitu.

Jak nákupem pejskonožek přispěji na dobrou věc a mohu pomoci i jinak?

Z každých ponožek putuje na pomoc pejskům 25 Kč, za které zajišťujeme produkci video medailonků s příběhy pejsků z útulků, aby měli větší šanci najít nový domov. Předáváme i finanční dary, za které se pak pořizuje cokoli od dobrůtek až po zdravotní péči. My i pejskové vám budeme moc vděční.

Ne vše je však o penězích, pejskům udělá radost, když je například přijedete vyvenčit, což náš tým dělá minimálně jednou za měsíc. Přidejte se k nám!

Můžu pejskonožky prát v pračce?

Určitě ano, doporučujeme však nepřekročit teplotu 30°C, aby vám pejskonožky vydržely co nejdéle. Perte ponožky naruby a NEŽEHLETE ani nedávejte do sušičky.