Kontakty

KDO JSME 

Jsme tři pejskaři, kteří rádi dělají radost druhým. Víme, že každý mazlíček je jedinečný a podle toho také přistupujeme ke každé objednávce. A protože víme, že je na světě spoustu zvířat, která nemají takové štěstí jako třeba to Vaše, tak z každých ponožek putuje na pomoc pejskům 25 Kč, za které zajišťujeme produkci video medailonků s příběhy pejsků z útulků, aby měli větší šanci najít nový domov. Tyto příběhy s Vámi pak sdílíme na blogu a sociálních sítích.

 

Ondra: Zakladatel Kreativec 

  ondra

Nebýt Ondry, tak tu dnes vůbec nejsme. Nápad na výrobu pejskonožek pochází totiž z jeho hlavy. Po úspěšném dokončení svého studia zakončeného Erasmem na Azorských ostrovech se teď pejskonožkám věnuje na plný úvazek. Zodpovídá především za logistiku a samotnou výrobu. 

 

 

  

Simča: Marketing Copywriting 

 simca v2

S Ondrou se zná už od první třídy, jejich přátelství neovlivnilo ani to, že vysokou školu vystudovala v zahraničí. Ondrův nápad se jí už od začátku moc líbil, takže si po své práci vždycky najde čas i na pejskonožky. Věnuje se především marketingu a copywritingu, pokud ale Ondra nestíhá, pomáhá mu s čímkoli jiným. 

 

 

  

Lucie: Social media & Traffic

 lucik

Lucie je milovnice zvířat, hlavně tedy pejsků. Se zbytkem týmu to táhne od úplného začátku, a i přes to, že studuje a chodí do práce, je nedílnou součástí naší pejskonožčí party. Nejčastěji kouzlí s Instagramem, Facebookem a Trellem, je ale zároveň i Ondrovou pravou rukou.

 

 

  

Fido: Specialista kontroly kvality  

 Fido

Fido má dobrý čich na dobře odvedenou práci, takže Ondru aktivně kontroluje, jestli dělá vše správně. V případě, že najde něco, co by se mělo zlepšit, zaštěká na Ondru klidně ve tři v noci.

 

 

 

Max: Specialista kontroly Fida

 max

Protože Fido už není nejmladší, a protože jistota je jistota, máme v týmu i Maxe, který je Fidovou pravou přední tlapkou.

 

 

 

 

 


Název společnosti: Dogology s.r.o.

Sídlo společnosti: Horáčkova 1213/21, Krč, 140 00 Praha

IČ: 08972125

DIČ: CZ08972125

Bankovní spojení: 2101773909 / 2010

Spisová značka: C 327765/MSPH Městský soud v Praze

Email : obchod@pejskonozky.cz

Tel. číslo : 704 369 703

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: