Pejskonožčí projekt na podporu pejsků z útulků

 

 

Máte také dobrý pocit vždy, když někomu pomůžete? My rozhodně ano! A právě proto jsme se rozhodli produkcí video medailonků podpořit psí útulek Dogpoint, Azýlek Pídička, Azyl Tylda, Dočasky De De kteří se starají o pejsky a kočičky v nouzi. Z každých prodaných ponožek tvoříme finanční budget pro pomoc pejskům , z kterého zajišťujeme produkci video medailonků s příběhy pejsků z útulků, aby měli větší šanci najít nový domov. Předáváme i finanční dary, za které se pak pořizuje cokoli od dobrůtek až po zdravotní péči. Můžete se mrknout na námi vytvořený medailonek Zeuse, který už úspěšně našel krásný nový domov :).

 

 

Pokud byste rádi přispěli více či peníze poslali přímo útulku, stačí si otevřít jejich webové stránky (https://www.dog-point.cz/podpora), na kterých mají mimo jiné i charitativní e-shop.

 

Pokud byste měli zájem pomoci i jinak než finančně, můžete vzít pejsky třeba jen na procházku a udělat jim tak den veselejší. Další možností je donést pejskům do útulku nějaké pamlsky či hračky. Pejskové vám budou vděční za jakoukoliv pomoc!

 

 

 

 

 

AKCE BĚH PRO ÚTULKY

V neděli 13.září 2020 jsme se v Praze s naším týmem Pejskonožek zúčastnili charitativní akce Běhejme a pomáhejme útulkům. Akce se konala v Praze již po sedmé a jejím cílem je vybrat peníze po různé útulky. Běžci platí startovné do kasiček – minimální částka startovného je 100 Kč. Po shromáždění probíhá společná rozcvička s maskotem a poté už se vybíhá. Je možné zvolit si trasu pro běžce či trasu pouze na procházku.

My jsme měli tu čest, že jsme se akce mohli zúčastnit s naším Pejskonožčím stánkem. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kdo se za námi zastavili a účastnili se našich soutěží o pejskonožky.

Jsme rádi, že jsme se mohli vidět i osobně a dělá nám radost, že nás už spousta lidí zná :)

Nejoblíbenější soutěží se stala disciplína „3 povely“. Nestačili jsme koukat, jak jsou někteří pejsci poslušní a nadaní.

Za celou akci se vybrala konečná částka 90 860 Kč, která teď poputuje do útulků. Je skvělé, že tato akce existuje a že jsme mohli být její součástí. Děkujeme za možnost pomáhat těm, co to nejvíce potřebují a děkujeme, že nám v tom pomáháte.