Pejskonožčí projekt na podporu pejsků z útulků

 

 

Máte také dobrý pocit vždy, když někomu pomůžete? My rozhodně ano! A právě proto jsme se rozhodli produkcí video medailonků podpořit psí útulek Dogpoint, Azýlek Pídička, Azyl Tylda, Dočasky De De kteří se starají o pejsky a kočičky v nouzi. Z každých ponožek putuje na pomoc pejskům 25 Kč, za které zajišťujeme produkci video medailonků s příběhy pejsků z útulků, aby měli větší šanci najít nový domov. Předáváme i finanční dary, za které se pak pořizuje cokoli od dobrůtek až po zdravotní péči. Můžete se mrknout na námi vytvořený medailonek Zeuse, který už úspěšně našel krásný nový domov :).

 

 

Pokud byste rádi přispěli více či peníze poslali přímo útulku, stačí si otevřít jejich webové stránky (https://www.dog-point.cz/podpora), na kterých mají mimo jiné i charitativní e-shop.

 

Pokud byste měli zájem pomoci i jinak než finančně, můžete vzít pejsky třeba jen na procházku a udělat jim tak den veselejší. Další možností je donést pejskům do útulku nějaké pamlsky či hračky. Pejskové vám budou vděční za jakoukoliv pomoc!

 

 

 

 

 

AKCE BĚH PRO ÚTULKY

V neděli 13.září 2020 jsme se v Praze s naším týmem Pejskonožek zúčastnili charitativní akce Běhejme a pomáhejme útulkům. Akce se konala v Praze již po sedmé a jejím cílem je vybrat peníze po různé útulky. Běžci platí startovné do kasiček – minimální částka startovného je 100 Kč. Po shromáždění probíhá společná rozcvička s maskotem a poté už se vybíhá. Je možné zvolit si trasu pro běžce či trasu pouze na procházku.

My jsme měli tu čest, že jsme se akce mohli zúčastnit s naším Pejskonožčím stánkem. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kdo se za námi zastavili a účastnili se našich soutěží o pejskonožky.

Jsme rádi, že jsme se mohli vidět i osobně a dělá nám radost, že nás už spousta lidí zná :)

Nejoblíbenější soutěží se stala disciplína „3 povely“. Nestačili jsme koukat, jak jsou někteří pejsci poslušní a nadaní.

Za celou akci se vybrala konečná částka 90 860 Kč, která teď poputuje do útulků. Je skvělé, že tato akce existuje a že jsme mohli být její součástí. Děkujeme za možnost pomáhat těm, co to nejvíce potřebují a děkujeme, že nám v tom pomáháte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení