Vlastní I?U nákrčník

Neohodnoceno
389 Kč
Skladem
Kolik tváří grafik ořízne?
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrnutí:

  • Česká výroba
  • Fleecová vnitřní vrstva, hladká vnější vrstva
  • Vaše fotka, kterou ořízneme a napozicujeme, bude na nákrčníku jasně vidět
  • Unisex provedení pro muže i ženy
  • Možnost expresní výroby

 

Nákrčníky lze používat i jako čepice či jako alternativa roušky.

Nákrčníky pro vás, radost pro všechny hafany
Každé objednané nákrčníky totiž pomáhají pejskům v útulku či azylu. Z každého nákrčníku putuje na pomoc pejskům 25 Kč, za které zajišťujeme produkci video medailonků s příběhy pejsků z útulků, aby měli větší šanci najít nový domov. Předáváme i finanční dary, za které se pak pořizuje cokoli od dobrůtek až po zdravotní péči. My i pejskové vám budeme moc vděční.

 

I love you nákrčník

Zamilovaný nákrčník s potiskem vlastní fotky je skvělým dárkem pro partnera či partnerku. Nechte natisknout vlastní fotku společně s nápisem "I♥U" na nákrčník a potěšte tak praktickým dárkem, který bude navždy spojen s vyznáním lásky.

 

Jaké jsou vlastnosti nákrčníku?
Nákrčník má hladkou vnější vrstvu a fleecovou vnitřní vrstvu. Na povrchu nákrčníku je polyester, díky kterému na nákrčníku drží potisk. Na vnitřní straně se nachází teplá fleecová podšívka, která vás zahřeje ve studených zimních dnech. Nákrčníky můžete snadno nosit i místo roušky – zahřeje a navíc ochrání.

V případě, že chcete fotografií na nákrčník nahrát více, tak zvolte v procesu objednávky doplatek za nadstandrdní počet hlaviček.

 


Péče o nákrčník - Můžu nákrčník prát v pračce?

Určitě ano, doporučujeme však nepřekročit teplotu 30 °C, aby vám nákrčník vydržel co nejdéle. NEŽEHLETE ani nedávejte do sušičky.


Barvy a pozice obličejů na finálním produktu se mohou minimálně lišit od zaslaných fotek. Stejně tak se může lišit barevný odstín podkladu nákrčníku, jelikož barevný profil pro zobrazení na obrazovkách má jiné nastavení, než barevný profil pro tiskárnu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nákrčníky
Hmotnost: 0.1 kg