Top 5 skvělých vlastností FRANCOUZSKÉHO BULDOČKA

Francouzský buldoček patří mezi velice žádané a módní plemeno. Takřka jakékoliv zboží s jeho vzorem, v mžiku, kdy se objeví na trhu, je ihned vyprodané. Ale jeho roztomilý vzhled není jediným důvodem, proč si ho lidé pořizují. Má hravou a veselou povahu, pro kterou si ho snad každý musí zamilovat. A to není rozhodně všechno.

  1. typický gaučák – veškerý volný čas nejraději tráví ve svém teplém pelíšku. Také si ho nejčastěji pořizují ti, kteří mají rádi zejména klid a pohodu. Nicméně krátkými procházkami nikdy nepohrdne.
  2. všemi oblíbený – nejen pro jeho roztomilý vzhled, ale i pro jeho skvělou povahu, by ho jen málokdo neměl rád. Větší společnost mu nečiní žádný problém, naopak v ní bude středem pozornosti. Francouzského buldočka si každý oblíbí a není se vůbec čemu divit.
  3. ani malý, ani velký – jeho velikost je tak akorát. S trochou nadsázky o něm lze říci, že ho snadno strčíte do tašky a můžete se s ním vydat na cestu kolem světa. Bude při vašich cestách výborným společníkem.
  4. kopa legrace – nikdy s ním nezažijete nudu a ani špatnou náladu. Buldoček je přírodní antidepresivum na všechny chmury a starosti. Nevěříte? Zkuste ho někomu na pár dní pohlídat a uvidíte, že je to pravda.
  5. oddaný společník – pokud hledáte „kamaráda“do deště, můžete přestat. Tohle psí plemeno vám dá všechno, co potřebujete. Nicméně má to i druhou stránku. Na svém majiteli se stává doslova závislým, a proto ho nenechávejte příliš dlouho o samotě. Mohl by svůj stesk ukojit na vašem nábytku.

 

Abyste zabránili nemilému překvapení, kdy vám francouzský buldoček zničí půlku domácnosti, pořiďte mu pár hraček, které si oblíbí. To mu dokáže vynahradit chvíle, kdy bude bez vás doma sám. Nebo zkuste mu hračku vyrobit sami. Budete k tomu potřebovat ponožku, PET láhev, provázek, cizrnu, hrách nebo čočku. Do PET láhve nasypete buď cizrnu, hrách nebo čočku. Poté láhev ukryjte do ponožky, kterou zavážete připraveným provázkem. A je hotovo! Věříme, že s takovouto ručně vyrobenou hračkou, zažije váš pejsek mnoho legrace, a vy s ním. Za odměnu pak můžete pořídit sobě ponožky s fotkou svého buldočka.