PejskoBlog

ÚVOD

 

Vítáme vás na našem PejskoBlogu! Přijdou si tu na své všichni, kdo si ve volné chvíli rádi přečtou články, které jim vykouzlí úsměv na tváři. Dočtete se tu o zajímavostech z psího světa, o našich aktivitách a novinkách, o příbězích pejsků, kterým díky vašim objednávkám pomáháme a zkrátka o všem, na co není na sociálních sítích dostatek prostoru. 

 

Pokud jste zapáleným pejskařem tak jako my, tak určitě víte, že s pejsky není žádná nuda. Ne každého však potká v životě jen samé štěstí. Je tu spoustu těch, kteří z jakéhokoli důvodu skončili v útulku. A právě těm bychom se chtěli věnovat nejvíce. Každých 14 dní vám představíme příběh jednoho pejska z útulku Dogpoint, kterého budeme podporovat 25 korunami z každé objednávky, vezmeme ho na procházku a budeme ho alespoň chvilku rozmazlovat. Zároveň z něj také uděláme mediální hvězdu na našem Facebooku a Instagramu, tak nás nezapomeňte sledovat.

 

 

Dočtete se tu také o zajímavých pejskařských událostech, a to jak veletrzích, tak i o dobročinných akcích, kterých se z velké části budeme snažit účastnit nebo je jednou třeba sami pořádat. Zároveň doufáme, že se na nich s vámi budeme mít možnost setkat osobně. 

 

Na závěr pro vás máme malý tip. Pokud je něco, co nám uniklo nebo co by stálo za zmínku, budeme rádi, když se s námi podělíte. Vzali jste si například pejska z útulku a museli bojovat s jeho poslušností? Naučili jste svého pejska zajímavý povel? Udělal váš pejsek nějaký průšvih, kterému bychom se společně mohli zasmát? Našli jste ztraceného pejska a vrátili ho majitelům? Napište nám! Rádi váš příběh pošleme do světa.

 

 

Za tým Pejskonožek, 

Simča