Albi

 

AKTUALIZACE: ALBÍK BOHUŽEL DNE 18.12.2020 ODEŠEL DO PSÍHO NEBE :(

 

Představujeme vám úžasného pejska jménem Albi. Pro základní informace o pejskovi se podívejte na video, aby jste si dokázali udělat představu o tom, jak Albi vypadá a jak se chová. Vypujčili jsme si ho na krátké venčení a byli jsme z něj naprosto nadšeni. Je to velmi klidný pejsek, který si žije ve své realitě a nevyžaduje víc pohybu, než je potřeba.

 Albi už není nejmladší, je mu asi 11 let, do Azylu Tylda se dostal když jeho panička těžce onemocněla a už se o něj dál nemohla starat.

Albi není úplně zdravý, bere léky na srdíčko a také má nemocnou páteř. Dlouhé procházky pro něj už nejsou, ale na krátké chodí moc rád. Albi sice býval zvyklý v bytě, ale teď už má občas problém udržet čistotu, a tak hledá nový domov v domku se zahradou, na kterou by si mohl kdykoliv vyběhnout. Albíka pozorujeme, jeho chování i bolístky. Zatím to vypadá, že nového domova by si uměl užít.

Na Vyšehradském Voříškovi se pěkně prošel i s cizími lidmi, kteří se nabídli, že se s ním projdou.  Také si užil mazlení a hlazení – od dětí i dospělých a evidentně si to užíval. 

Shrnutí: Albi je střední velikosti, je vybaven krásným bílým huňatým kožíškem.  Je zvyklý v bytě ale nyní, vzhledem k jeho potížím, je vhodný pouze do rodinného domku s přístupem na zahradu. Je mu kolem 11 let, je to moc milý a vstřícný pejsek. Lidi má rád, ostatní psi ani kočky ho příliš nezajímají.

Byl by skvělým společníkem někomu, kdo ho bude mít rád takového, jaký je.  Nebude od něj očekávat dlouhé procházky – spíše mu poskytne kratší vycházky a bude respektovat, že Albi už není nejmladší a brzy se unaví.

Pokud se Vám Albi líbí a chcete mu nabídnout nový domov, volejte na tel. 603 597 194. Nebo pište na azyltylda@gmail.com