PejskoPomoc & Běh pro útulky

V rámci našeho projektu PejskoPomoc jsme vytvořili pro e-shop Běhu pro útulky vánoční reklamu. 100 % výdělku ze všech produktů putuje pejskům z útulků. Podpořte je taky a dopřejte i pejskům z útulků o něco krásnější Vánoce.

Koncept Běhu pro útulky nás oslovil již dávno. Letos jsme se mohli osobně zúčastnit skvělé akce v Praze a jelikož nám to nestačilo, rozhodli jsme se Běh pro útulky podporovat dále. Jedná se o formu vánoční reklamy, která prezentuje produkty z e-shopu Běhu po útulky. Díky jejich koupi přispějete na pejsky z útulků a navíc budete mít krásný dárek k Vánocům pro své blízké. Znamená to tedy dvojitou radost plus skvělý pocit, že jste přispěli na dobrou věc, jelikož veškerý výdělek putuje přímo k pejskům.

Jejich produkty jsou originální a opravdu krásné. Přesvědčte se sami – mrkněte na novou vánoční kampaň a navštivte eshop.behproutulky.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení