Úvod do PejskoBlogu

ÚVOD

 

Vítáme vás na našem PejskoBlogu! Přijdou si tu na své všichni, kdo si ve volné chvíli rádi přečtou články, které jim vykouzlí úsměv na tváři. Dočtete se tu o zajímavostech z psího světa, o našich aktivitách a novinkách, o příbězích pejsků, kterým díky vašim objednávkám pomáháme a zkrátka o všem, na co není na sociálních sítích dostatek prostoru. 

 

Pokud jste zapáleným pejskařem tak jako my, tak určitě víte, že s pejsky není žádná nuda. Ne každého však potká v životě jen samé štěstí. Je tu spoustu těch, kteří z jakéhokoli důvodu skončili v útulku. A právě těm bychom se chtěli věnovat nejvíce. Každých 14 dní vám představíme příběh jednoho pejska z útulku Dogpoint, kterého budeme podporovat 25 korunami z každé objednávky, vezmeme ho na procházku a budeme ho alespoň chvilku rozmazlovat. Zároveň z něj také uděláme mediální hvězdu na našem Facebooku a Instagramu, tak nás nezapomeňte sledovat.

 

 

Dočtete se tu také o zajímavých pejskařských událostech, a to jak veletrzích, tak i o dobročinných akcích, kterých se z velké části budeme snažit účastnit nebo je jednou třeba sami pořádat. Zároveň doufáme, že se na nich s vámi budeme mít možnost setkat osobně. 

 

Na závěr pro vás máme malý tip. Pokud je něco, co nám uniklo nebo co by stálo za zmínku, budeme rádi, když se s námi podělíte. Vzali jste si například pejska z útulku a museli bojovat s jeho poslušností? Naučili jste svého pejska zajímavý povel? Udělal váš pejsek nějaký průšvih, kterému bychom se společně mohli zasmát? Našli jste ztraceného pejska a vrátili ho majitelům? Napište nám! Rádi váš příběh pošleme do světa.

 

 

Za tým Pejskonožek, 

Simča