PejskoPomoc

 

Máte také dobrý pocit vždy, když někomu pomůžete? My rozhodně ano! A právě proto jsme se rozhodli podpořit psí útulek Dogpoint, který se stará o opuštěné a týrané pejsky. S jeho majiteli jsme se dohodli na dlouhodobé spolupráci a budeme rádi, pokud se k nám jakoukoli formou přidáte.

 

 

První možnost pomoci je velmi jednoduchá, stačí totiž zakoupit naše pejskonožky a 25 Kč z každých objednaných ponožek putuje automaticky právě k pejskům, o které se Dogpoint momentálně stará. Každých 14 dní bude představen jiný pejsek, pro kterého se právě vybírají peníze. Pomůžete tak například s náklady na psí granule, veterinární ošetření či provoz útulku. Pokud byste rádi přispěli více či peníze poslali přímo útulku, stačí si otevřít jejich webové stránky (https://www.dog-point.cz/podpora), na kterých mají mimo jiné i charitativní e-shop.

 

Pokud byste měli zájem pomoci i jinak než finančně, můžete vzít pejsky třeba jen na procházku a udělat jim tak den veselejší. Další možností je donést pejskům do útulku nějaké pamlsky či hračky. Pejskové vám budou vděční za jakoukoliv pomoc!

 

Kvůli současné situaci spojené s COVID-19 bohužel nemůžeme útulek navštěvovat osobně a proto vám nyní nejsme schopni ukázat pejsky z útulku na videu.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení