PejskoPomoc

 

Máte také dobrý pocit vždy, když někomu pomůžete? My rozhodně ano! A právě proto jsme se rozhodli podpořit psí útulek Dogpoint, který se stará o opuštěné a týrané pejsky. S jeho majiteli jsme se dohodli na dlouhodobé spolupráci a budeme rádi, pokud se k nám jakoukoli formou přidáte.

 

 

První možnost pomoci je velmi jednoduchá, stačí totiž zakoupit naše pejskonožky a 25 Kč z každých objednaných ponožek putuje automaticky právě k pejskům, o které se Dogpoint momentálně stará. Každých 14 dní bude představen jiný pejsek, pro kterého se právě vybírají peníze. Pomůžete tak například s náklady na psí granule, veterinární ošetření či provoz útulku. Pokud byste rádi přispěli více či peníze poslali přímo útulku, stačí si otevřít jejich webové stránky (https://www.dog-point.cz/podpora), na kterých mají mimo jiné i charitativní e-shop.

 

Pokud byste měli zájem pomoci i jinak než finančně, můžete vzít pejsky třeba jen na procházku a udělat jim tak den veselejší. Další možností je donést pejskům do útulku nějaké pamlsky či hračky. Pejskové vám budou vděční za jakoukoliv pomoc!

 

Kvůli současné situaci spojené s COVID-19 bohužel nemůžeme útulek navštěvovat osobně a proto vám nyní nejsme schopni ukázat pejsky z útulku na videu.