Oblečky pro psy - designovka nebo nezbytnost?

Jak u kterého plemene. Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Jsou psi, kteří by bez oblečku prochladli i na podzim – třeba čivava; jiní zase mohou žít celoročně venku a chlad jim nevadí, spíš naopak - zimní období je jim obzvláště milé.

Psí oblečky se staly během posledních let velice oblíbené a jejich tvůrci se snaží udržet ty nejnovější módní trendy. Oblečky nejsou určeny jen na zimu, ale poslouží prakticky v každém počasí. Zatímco ty zimní jsou vyrobeny z různých hřejivých materiálů, a to v takových velikostech, aby se dostalo na všechna psí plemena, jako oblečky do deště a plískanic se používají různé nepromoky a pláštěnky.

Ochranný psí obleček není ani tak nutný na procházce, ale především tehdy, když majitel v zimě uváže psa u nákupního centra a vrátí se po dvou či více hodinách. Často je vidět ty chladem se třesoucí chlupáče, jak netrpělivě svého pána očekávají a on nejde a nejde. Tehdy jsou vděční za vlídné slovo kolemjdoucích, i když to je příliš nezahřeje.

Velice praktické je psí oblečení s reflexními nášivkami, které mohou psovi i zachránit život, pohybuje-li se nekontrolovaně někde kolem frekventované komunikace.

Jsou však mezi námi i tací majitelé psů, kteří své mazlíčky oblékají pro parádu. Nejenže je strojí do luxusních overalů pro společenské a slavnostní příležitosti, ale mohou „outfit“ svých chlupáčků doplnit třeba motýlkem či kravatou, anebo vestou. A fenky mašličkami, sponkami a jinými ozdobnými doplňky. No, proti gustu žádný dišputát! Nezřídka mívají psi obuté i botičky, ale to se jim asi moc líbit nemůže.

Oblékněte svého pejska do oblečku, který jste mu pořídili, vyfoťte ho a pak využijte naši originální službu – výrobu pejskonožek, což jsou vtipné ponožky s potiskem. Když nám svoje fotky zašlete, my vám vyrobíme veselé pejskonožky na míru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení