PejskoParťáci z Dogsie

Představení našich parťáků z Dogsie

S radostí bychom vám chtěli představit naše parťáky z e-shopu Dogsie, kteří jsou stejně jako my milovníci zvířat, především tedy pejsků. A proto se už v roce 2016 rozhodli Matyáš a Tomáš dělat pejskům radost, a to nejen těm v domácnostech, ale i těm z útulků.

35596

Princip jejich fungování spočívá v předplatném originálních tématických balíčků pro pejsky, které vám jsou poté zasílány každý měsíc. Co měsíc, to nový balíček s jinou tématikou. Tento způsob rozhodně udělá radost nejen pejskům, ale i jejich páníčkům. Každý měsíc se můžete těšit, co v balíčku najdete JMůžete však samozřejmě zakoupit i pouze jeden balíček a poté se rozhodnout, zda se budete chtít radovat každý další měsíc JBalíček vždy obsahuje různé pamlsky a hračky, takže se nemusíte bát, že by ho váš pejsek neocenil. Balíčky a jejich hodnoty jsou rozdělené dle velikosti pejsků.

mesicni-predplatne

Z nákupu nemusí mít radost jen váš čtyřnohý chlupáč, ale také vy sami. Nákupem totiž přispíváte na pejsky z útulků, takže vás může hřát u srdce, že děláte dobrou věc. Dogsie již přispělo na útulky okolo 400 000 Kč.

Nejen že Dogsie posílá 20 % ze zisku pro pejsky z útulků, ale taky dbá na životní prostředí, a proto jsou veškeré jejich obalové materiály biologicky rozložitelné.

Dogsie také přineslo na trh skvělý udržitelný pamlsek pouze z mléka – Himalájskou tyčku, která slaví úspěch mezi pejsky po celé ČR. Jedná se dentální pamlsek, který přijde k chuti určitě každému chlupáčkovi.

kvartalni-predplatne_1

Veškeré pamlsky, které najdete v jejich tematických balíčcích, jsou vyráběné v České republice z těch nejkvalitnějších surovin, které byste si mohli pro svoje miláčky přát. Pro více informací mrkněte na jejich webové stránky www.dogsie.cz

Jsme moc rádi, že jsme se setkali se stejnými nadšenci pro zvířata, jako jsme my :)

 

Příklady tématických balíčků: 

Ovocná exploze

 

Putování s dinosaury